افزایش ۲۲ درصدی تعرفه خدمات مهندسی تصویب شد.

452 بار بازدید شد

افزایش ۲۲ درصدی تعرفه خدمات مهندسی تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، علی اکبر رمضانی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی امروز اظهار کرد: بعد از پیگیری های هیات مدیره دوره پنجم سازمان و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با اداره کل را ه و شهرسازی، جلسه کمیته چهار نفره صبح امروز با حضور معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استاندار، شهردار، مدیر کل  محترم راه وشهرسازی، مدیرکل بنیاد مسکن و کارشناسان محترم  این سه ارگان در محل دفتر معوانت هماهنگی امور عمرانی استانداری تشکیل و موضوع تعرفه مورد کارشناسی و در نهایت تصویب قرار گرفت.

رییس سازمان با اشاره به این‌که میزان افزایش تعرفه خدمات مهندسی ۲۲ درصد نسبت به تعرفه سال ۱۳۹۶ است، افزود:

یکی از درخواست‌های مهم جامعه مهندسی واقعی شدن تعرفه خدمات مهندسی بر اساس تورم عمومی کشوراست. هرچند افزایش ۲۲ درصدی جای تقدیر و تشکر دارد اما تا واقعی شدن نرخ خدمات مهندسی در استان فاصله زیادی داریم، و امیدواریم با همدلی که در کمیته چهار نفره وجود دارد شاهد واقعی شدن نرخ تعرفه خدمات مهندسی در سال های آینده باشیم.

رمضانی با قدردانی از زحمات معاونت محترم هماهنگی امورعمرانی استانداری، مدیر کل محترم راه و شهرسازی استان، شهردار بجنورد و اعضای هیات مدیره سازمان، از تلاش‌های هیات مدیره دوره پنجم نظام مهندسی ساختمان استان برای حل مشکلات مهندسان و اجرای کامل مقررات ملی ساختمان در ساخت و سازها خبر داد و ابراز امیدواری کرد: سایر دغدغه های جامعه مهندسی نیز به نحو مقتضی حل و فصل شود.

رییس هیات مدیره سازمان در پایان گفت: ضمن تقدیر و تشکر از تمام کسانی که در اجرای قانون نظام مهندسی وکنترل ساختمان تلاش و فعالیت کرده اند،اظهار امیدواری کرد در ادامه بتوانیم با تشریک مساعی بیشتر گامهای موثری را در جهت اعتلای هرچه بیشتر مهندسی استان در راستای رضایتمندی آحاد جامعه از خدمات مهندسی  برداریم.

print


نظرات بسته هستند