🔰آزمون ورود به حرفه مهندسان رشته معماری (طراحی) برگزار می شود

🔻به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به نقل از اداره کل راه و شهرسازی، معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان مختص رشته معماری (طراحی) در روز پنجشنبه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ خبر داد.

🔻 علی فخرانی تصریح کرد: آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته معماری (طراحی) به صورت هماهنگ و همزمان در روز پنجشنبه ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ در ۴ حوزه در شهرهای بجنورد و شیروان برگزار می گردد.

🔻وی عنوان کرد: داوطلبان گرامی می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخ ۲۰ تیر ماه سال جاری تا روز چهارشنبه مورخ ۲۲ تیرماه سالجاری به سامانه ثبت نام آزمون ها به نشانی inbr.ir مراجعه و کارت خود را دریافت نمایند.

🔻فخرانی اضافه کرد: این آزمون در ۴ حوزه که ۳ حوزه در شهر بجنورد در دانشگاه های آزاد، پیام نور و آموزشکده دختران انقلاب و یک حوزه در شهر شیروان در محل دانشگاه آزاد در روز پنجشنبه ۲۳ تیر ماه برگزار خواهد شد.

🔻گفتنی است آزمون ورود به حرفه مهندسان در سایر رشته ها در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۶، ۱۷ و ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.