متن خبر

Telegram
Email
Print

جشن بزرگداشت روز ملی مهندس با حضور پرشور اعضای سازمان و تعدادی از مسئولان برگزار گردید.

جشن بزرگداشت روز ملی مهندس با حضور پر شور اعضای سازمان و تعدادی از مسئولان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی، پیرو هماهنگی ها و اطلاع رسانی های انجام شده، جشن بزرگداشت روز ملی مهندس و عید سعید فطر با حضور پر شور اعضای سازمان و خانواده آنها و تعدادی از مسئولان در روز پنج شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه در دو سانس برگزار گردید.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در ابتدای جلسه، ضمن خیرمقدم و تبریک سال نو و عید سعید فطر به خانواده مهندسان و تقدیر و تشکر از حضور پر شور در این مراسم و بیان علت تأخیر در برگزاری مراسم در روز ۵ اسفند بدلیل عدم صدور مجوز از مرکز بهداشت گفت: امیدوارم سال ۱۴۰۱ سال پر رونقی در حوزه صنعت ساختمان داشته باشیم.

مهندس کیان حصاری در ابتدای جلسه گزارشی از عملکرد هیأت مدیره دور ششم سازمان در این مدت ارائه و بیان نمود: نقش مهندسان در جامعه و کیفیت زندگی مردم بسیار مشخص است و مهندسان می توانند با مشارکت در تصمیم گیری و تصمیم سازی های سازمان، با انرژی بیشتری بحث اعتلای مهندسی را در سال پیش رو دنبال کنند.

وی در خاتمه افزود: توجه به دستور کار وزارت راه و شهرسازی و شورای مرکزی در سال جدید، مبنی بر اجرایی شدن مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان با عنوان صرفه جویی در مصرف انرژی و مبحث ۲۲ با عنوان نگهداری ساختمان ها با اولویت در دستور کار هیأت مدیره سازمان قرار دارد.

اهم اقدامات انجام شده هیأت مدیره دور ششم که در جلسه ارائه گردید:

  • اقدامات رفاهی شامل: برگزاری جشن، سانس اختصاصی استخر، ویلای شمال
  • ارائه تسهیلات بانکی
  • خدمات مهندسی شامل: اخذ حق الزحمه ناظرین بابت اضافه بنا، حذف محدودیت تعداد کار مجریان برای پروژه نهضت ملی مسکن
  • خرید و بروزرسانی کارتابل جدید جامع مهندسان با هدف ایجاد شفافیت در ارجاع نظارت و سایر خدمات
  • انعقاد تفام نامه های چند جانبه همکاری های مشترک با هلال احمر ، شهرداری ، آتش نشانی بجنورد ، اتاق اصناف استان و …   

اطلاعیه های مهم

آخرین اخبار