نشست مشترک مهندس علی اکبر رمضانی و مجید الهی راد مدیر کل کمیته امداد امام (ره ) – سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی
Main Menu

نشست مشترک مهندس علی اکبر رمضانی و مجید الهی راد مدیر کل کمیته امداد امام (ره )

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در این دیدار گفت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود درصد زیادی از جامعه ما نیاز به امداد و مساعدت در حوزه های مالی، اقتصادی، فکری و اشتغال دارند و گستردگی فعالیت های کمیته امداد روز به روز بیشتر و به سمت توانمند سازی پیش می رود.

مهندس رمضانی اظهار کرد: خوشبختانه کمیته امداد توانمند سازی را در دستور کار خود قرار داده و باید تمام هم و غم مسئولان این باشد که مردم در حوزه های مختلف توانمند شوند.

وی افزود: توانمند شدن اقتصاد خانواده، چهارچوب آن توانمند شدن قابلیت های فردی افراد در خانواده است و امروز این آسیب شناسایی شده و اتفاق های خوبی در حوزه های مختلف به خصوص کمیته امداد افتاده است.

عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه حدود ۵ هزار نفر مهندس عضو این سازمان هستند، خاطر نشان کرد: حدود ۶۰ درصد از اعضای عضو این سازمان در ادارات و یا شرکت های خصوصی مشغول به فعالیت هستند به همین دلیل ارتباط گسترده ای با سازمان ها و ادارات دیگر داریم.

وی با بیان اینکه برای همراهی در پویش ایران مهربان و با اولویت کمک به اقشار آسیب پذیر، آمادگی هر نوع همکاری و همفکری را داریم، یادآور شد: تسریع در بخش ارائه خدمات گازکشی به مددجویان کمیته امداد به ما ابلاغ شده و به دفتر امور گاز این ابلاغ را ارائه دادیم و تاکید کردیم کسانی که از کمیته امداد نامه دارند در اولویت باشند.

عالی ترین مقام نظارت بر ساخت و ساز در استان افزود: ما این آمادگی را داریم تا خدمات را با متراژ مشخصی  و با ۵۰ درصد تعرفه خدمات، توسط مهندسان علاقمند و داوطلب برای آنها انجام دهیم.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ( ره ) خراسان شمالی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر ۵ هزار مسکن در سطح استان برای نیازمندان باید احداث شود، گفت: در همین راستا تفاهم نامه ای با استانداری و سپاه استان منعقد شده تا با کمک نهادها و بنیادها این مسکن را برای نیازمندان تامین کنیم تا نیاز مسکن مرتفع شود.

مجید الهی راد با اشاره به اینکه در سطح استان نیازمند مرکز نیکوکاری تامین مسکن نیازمندان هستیم، افزود: از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تقاضا داریم که در بحث تامین زمین، مصالح، تهیه نقشه، طراحی، نظارت ها و مشاوره های فنی ما را همراهی کنند.

وی خاطر نشان کرد: طرح پویش ایران مهربان به صورت کشوری آغاز شده و در استان ما این پویش از سوی کارکنان دولت استقبال خوبی صورت گرفته و تاکنون ۲۰ درصد از کارکنان دستگاههای اجرایی به صورت افتخاری از ایتام حمایت کردند.

وی در پایان از زحمات و همکاری سازمان نظام مهندسی استان با کمیته امداد استان برای مساعدت در زمینه لوله کشی گاز منازل مسکونی مددجویان تشکر و قدردانی نمودند.


Related News

Comments are Closed