معارفه اعضای دوره هشتم شورای مرکزی سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان

426 بازدید

وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر اینکه اعضای منتخب دوره هشتم شورای مرکزی سازمان های نظام مهندسی ساختمان، منتخب مردم و جامعه در امور مهندسی هستند، گفت: مهندسان نقطه قوت اعتماد مردم و جامعه شوند و از فرصت ایجاد تحول در ساخت و ساز و تولید و عرضه مسکن نهایت استفاده را بکنند و نمود آن در جامعه مشاهد شود.

مهندس علی اکبر رمضانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به عنوان یکی از اعضای اصلی هشتمین دوره شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در مراسم تکریم و معارفه اعضای دوره هفتم و هشتم سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی، ضمن تاکید بر این مطلب که چنانچه کار برای خدمت باشد، نتیجه اش ماندگاری در بین مردم و خلق است، گفت: امیدوارم اعضای شورای مرکزی سازمان های نظام مهندسی ساختمان در دوره هشتم با نیت خالص، وحدت، همدلی و یکپارچگی یک دوره بانشاط را شروع کنند و از هرگونه رفتار و نگاهی که موجب اختلاف و تنش می شود، خودداری نمایند.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: نگاه همگرا و هم افزا علاوه بر اعتلای جامعه مهندسی موجب تعالی ساخت و ساز در کشور خواهد شد.

عضو کابینه دولت دوازدهم با تاکید بر اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان یک سازمان معیار در کل کشور به شمار می رود، تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به عنوان یک سازمان معیار، بیش از هر سازمان دیگری نیاز به رشد و تزکیه خود دارد.

اسلامی همچنین با یادآوری اینکه در این دوره از انتخابات شورای مرکزی سازمان های نظام مهندسی ساختمان، میزان مشارکت در حد مطلوبی نبود، توضیح داد: باید سعی کنیم تا جامعه مهندسی نرخ مشارکت مطلوبی در تمامی تصمیم گیری های آن سازمان داشته باشد.

وی همچنین بر استفاده از فرصت‌ها و تقویت سرمایه‌های انسانی عضو سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان تاکید کرد و یادآور شد: در انتخاب اعضای منتخب که امروز معارفه می‌شوند، هیچکس فشاری بر اینجانب نیاورده است و انتخاب این عده به جهت ایجاد هماهنگی و یکپارچگی بین سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان انجام شده است.

اسامی اعضای منتخب شورای مرکز سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور در رشته‌های هفت‌گانه معماری، تاسیسات مکانیکی، نقشه برداری، برق، شهرسازی، ترافیک و عمران بدین شرح اعلام شد:

در رشته معماری اسامی منتخبان شاملِ طاهره نصر، مجتبی احمدزاده، طاهر کیافر، زهره ترابی، شهاب آدم نوه‌سی، کامران جنتی پور به عنوان اعضای اصلی و دایان ایگدری به عنوان عضو علی البدل است.

در رشته تاسیسات مکانیکی اعضای منتخب شاملِ علیرضا قزوینی‌پور، کاوه نوری‌کوپایی، سیف‌اله علی‌نیا به عنوان اعضای اصلی و حسین اکبریان‌راد به عنوان عضو علی‌البدل است.

 در رشته نقشه برداری اعضای منتخب نیز متشکل از بهمن مومنی‌مقدم به عنوان عضو اصلی و سعید یزدانی به عنوان عضو علی‌البدل هستند.

 در رشته برق نیز اعضا شاملِ مهدی شایان، علیرضا سنایی دشتی، مجید جی افرام به عنوان اعضای اصلی و مجید ثاقبی به عنوان عضو علی البدل همکاری خواهند داشت.

در رشته شهرسازی نیز عباس وثیق‌نیا به عنوان عضو اصلی و مسعود موسوی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

در رشته ترافیک نیز جمال قناعت به عنوان عضو اصلی و فرشید رضا حقیقی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

در رشته عمران، کمال دویده، احمد خرم، کوروش غفاری، سیدرضا سرافرازی، مهران کوهی‌کمالی، حمزه شکیب، سیدحمیدرضا کارگر، جعفر هاشم‌زاده، علی‌اکبر رمضانی و غلامحسین عسگری به عنوان اعضای اصلی و حسن مجتبی‌زاده به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ضمن تبریک به آقای مهندس علی اکبر رمضانی برای ایشان آرزوی توفیقات روز افزون را دارد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *