مجمع عمومی عادی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی برگزار شد.

263 بازدید

مجمع عمومی عادی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، مجمع عمومی نوبت دوم سازمان با اطلاع رسانی قبلی، در تاریخ ۱۱ آبانماه ۹۸ و با حضور جمعی از اعضاء سازمان، اعضای هیأت مدیره و نماینده اداره کل راه و شهرسازی با دستور جلسه:

  • ارائه گزارش عملکرد سالانه هیأت مدیره
  • بررسی و تصویب تراز مالی سال ۱۳۹۷

در محل سالن اجتماعات مؤسسه فرهنگی، ورزشی ایثار (بنیاد شهید) برگزار شد.

این مجمع با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز و در ابتدا مطابق نظامنامه، هیأت رییسه مجمع انتخاب شدند. در ادامه مهندس رمضانی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی ضمن تشکر از  اعضای حاضر در جلسه از تمامی اعضا خواست تا با حضور پر رنگ و مستمر در جلسات مجمع عمومی سازمان استان حضور یابند تا در سرنوشت سازمان و تصمیم های هیأت مدیره مشارکت نمایند.

رئیس سازمان نظام مهندسی استان در ادامه و پس از ارائه گزارشی از اهم اقدامات انجام شده سازمان در سال ۹۷ گفت: سازمان دارای برنامه های ارزشی بسیاری است که اکثر این برنامه ها در جهت مشارکت حداکثری اعضا و حرفه مندی، استقلال سازمان، به روز رسانی دانش مهندسان و در نهایت تعالی مهندسی می باشد و مدیریت برنامه ها نیز باید به این سمت سوق پیدا کند.

مهندس«علی اکبر رمضانی» با اشاره به این که سازمان نظام مهندسی ساختمان به طور مستقیم با آسایش و کیفیت زندگی مردم در ارتباط است، ادامه داد: امروز نیاز به همدلی و کسب اعتماد داریم تا بتوانیم در راستای اهداف مندرج در ماده ۲ و جایگاه سازمان در ماده ۳ قانون که نقطه عطفی در جامعه است گامهای مؤثری برداریم و اعتلای مهندسی را در دستور کار قرار دهیم.

در ادامه، مدیر مالی سازمان نسبت به ارائه گزارش مالی و توضیحاتی درخصوص بندهای هزینه های انجام شده سال ۹۷ سازمان اقدام نمود، و به سؤالات و ابهامات اعضا پاسخ داد.

در خاتمه و پس از ارائه گزارش و تأیید بازرس سازمان، عملکرد و تراز مالی سال ۹۷، مطابق دستور جلسه مجمع، با اكثريت قاطع به تصویب مجمع عمومي سازمان استان رسيد.

این مجمع  از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز و تا ساعت ۱۹:۳۰ ادامه داشت.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *