کنترل مضاعف برای پروژه های گاز خانگی و تجاری در استان اجرایی می شود.

130 بازدید

 کنترل مضاعف گاز در استان اجرایی می شود

کنترل مضاعف برای پروژه های گاز خانگی و تجاری در استان اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی با اعلام اینکه بازدیدهای گروه کنترل مضاعف گاز برای پرژه های گازرسانی بطور مستمر انجام خواهد شد، از تشکیل کمیته کنترل مضاعف گاز استان خبر داد.

مهندس رمضانی با تأکید بر حساسیت نظارت گاز و ضرورت حفظ ایمنی کامل در این امر، هدف از تشکیل این کمیته را ارتقاء کیفیت نظارت های گاز و ارائه برخی توصیه های فنی لازم به بازرسان بیان و اظهار امیدواری کرد این امر باعث افزایش دقت بازرسان گاز در رعایت استانداردهای لازم شود.

وی توضیح داد فعالیت کمیته کنترل مضاعف گاز با اعطای ابلاغ اعضای این کمیته در جلسه مورخ بیست و پنجم مهرماه جاری آغاز شد. مهندس رمضانی اضافه کرد در این جلسه راهکارهای لازم کنترل مضاعف و چک لیست های کاربردی تدوین شده به همین منظور بررسی و همچنین روند جاری امور بازرسی گاز نیز مورد بازبینی قرار گرفت.

مقام عالی نظارت بر ساخت و ساز استان در خاتمه به برخی اقدامات صورت گرفته در سال گذشته در خصوص نظارت عالیه گاز خانگی و تجاری اشاره کرد و افزود گروه نظارت عالیه از سال ۹۷ از تعدادی پروژه های گاز در شهرستان بجنورد بازدید بعمل آورد که در سنوات گذشته این بازدیدها از پرژه های گاز دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان های استان نیز صورت گرفته است.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *