سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

North Khorasan Construction Engineering Organization

منوی سایت

Share on print
Print
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on linkedin
LinkedIn

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک علمی و آموزشی – پژوهشی فیمابین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس و تعدادی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد در راستای اجرای تفاهم نامه مشترک همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی با مهندس رمضانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی در محل این سازمان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی، مهندس علی اکبر رمضانی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی در این دیدار گفت: با رویکرد و نگاه مثبتی که در دانشگاه آزاد در حوزه تعاملات مختلف صورت گرفته و پیرو بازدید انجام شده از امکانات دانشگاه، می توانیم این ارتباط موثر بین دانشگاه و سازمان نظام مهندسی را تقویت کنیم.

وی اظهار کرد: با این رویکرد از ظرفیت های موجود برای ارتباط مؤثر بین دانشگاه و نظام مهندسی استفاده می کنیم تا نتایج و خروجی آن را در صحنه عمل مشاهده کنیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ادامه داد: اگر دانشگاه با این رویکرد جدی وارد آموزش شود، کار ما هم راحت تر و مشکلات ما در حوزه فنی و حرفه ای کمتر می شود.

وی تصریح کرد: اگر تفاهم نامه را به سمتی پیش ببریم که دانشگاه نیز روی موضوع کارآموزی همکاری کند تا دانشجویان در زمان تحصیل و قبل از ورود به حرفه با محیط کار آشنا شوند با انگیزه بیشتری در حوزه مهندسی مشارکت می نمایند.

عضو شورای مرکزی در خاتمه بیان کرد: اگر این امر اجرا شود دغدغه ما بعد از ورود مهندس به حرفه، آشنایی با محیط کار و پروانه اشتغال نیست بلکه به روزرسانی دانش و تکنولوژی های نو است.

رئیس دانشگاه آزاد بجنورد نیز در ادامه از اعلام آمادگی کامل برای عملیاتی کردن بندهای تفاهم نامه خبر داد و گفت: مجموعه نظام مهندسی مجموعه ای است دارای یک برند ملی که ما می توانیم با همکاری با این مجموعه بنیه های علمی دانشگاه را تقویت و سطح علمی دانشجویان و اساتید را ارتقا دهیم.

دکتر مرادی در ادامه اظهار کرد: اگر ما هم بتوانیم امکان فعالیت در محیط های کاری را به صورت کارورزی برای دانشجویان فراهم کنیم، موجب مهارت افزایی و دانش اندوزی آنها خواهیم شد.

وی افزود: اگر این امکان فراهم شود دانشگاه به سمت دانشگاه حل مسئله و توجه به جامعه پیش خواهد رفت.

آخرین اخبار