سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

North Khorasan Construction Engineering Organization

منوی سایت

Share on print
Print
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on linkedin
LinkedIn

هیأت رئیسه سازمان استان با جناب مهندس قاسمی، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان دیدار کردند.

هیأت رئیسه سازمان استان با جناب مهندس قاسمی، مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مهندس علی اکبر رمضانی، در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مهندسی قاسمی گفت: در نظام مهندسی ساختمان استان حدوداً پنج هزار مهندس عضو مشغول فعالیت در این عرصه هستند که 40 درصد دارای پروانه و 60 درصد فاقد پروانه می باشند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه اکثر مهندسان دارای پروانه پایه 3 هستند ، دوره های آموزشی می تواند کمک شایانی به مهندسان انجام دهد که در این راستا مهندسان این استان در سال 99، هفت هزار و 351 نفر ساعت دوره آموزشی برگزار شده است که این آموزش ها با همدلی و هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان استان صورت گرفته است.

مهندس رمضانی به خدمات الکترونیکی در مدت قرنطینه برای مهندسان و مردم اشاره کرد و افزود: یکی از سازمان های پر کار در بحث الکترونیکی کردن خدمات در ایام قرنطینه، سازمان نظام مهندسی بود که کارفرما می تواند با وسیله همراه شخصی خود دفتر طراحی را انتخاب کند و همچنین خدماتی نظیر کنترل نقشه، خدمات مالی و فرم معرفی به ناظران را نیز دریافت نماید.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی نیز در این دیدار و در جمع اعضای هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت:

مهندسان ناظر نظارت ها را به درستی انجام دهند

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در جمع اعضای هیأت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت: مهندسان ناظر نظارت ها را به درستی انجام دهند.

مهندس قاسم قاسمی، در نشست با اعضای هیأت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی و خطاب به آنان گفت: انشاالله با هماهنگی که در استان خواهیم داشت بتوانیم به جایگاه واقعی نظام مهندسی برسیم و مشکلات نظام مهندسی را در استان با رویکرد خدمت به مردم استان حل و فصل کنیم.

وی به الکترونیکی کردن خدمات به مهندسین و مردم اشاره کرد و افزود: در ارائه خدمات مکانیزه به مهندسین و مردم عدالت هم برقرار خواهد شد و همچنین وی به برگزاری دوره های آموزشی به صورت مکانیزه نیز تاکید کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی خطاب به مهندسان استان تصریح کرد: مهندسان عزیز بحث نظارت ها را باید به خوبی انجام دهند و باید به صورت مدام سر پروژه ها حضور مستمر داشته باشند و کنترل بیشتری نسبت به کارها انجام دهند.

آخرین اخبار