سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

North Khorasan Construction Engineering Organization

منوی سایت

Share on print
Print
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on linkedin
LinkedIn

جلسه مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی برگزار شد.

تراز مالی سال 98 و بودجه سال 99 سازمان براساس پيشنهادات هيأت مديره با اكثريت قاطع به تصویب مجمع عمومي سازمان استان رسيد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، مجمع عمومی نوبت دوم سازمان با اطلاع رسانی قبلی، در تاریخ 15 فروردین ماه 1400 و با حضور جمع کثیری از اعضاء سازمان، اعضای هیأت مدیره و نماینده اداره کل راه و شهرسازی و با مجوز ستاد مقابله با کرونا استان و رعایت پروتکل های ابلاغی و با دستور جلسه:

  • ارائه گزارش عملکرد سالانه هیأت مدیره
  • بررسی و تصویب تراز مالی سال 1398
  • ارائه بودجه پیشنهادی سال 1399 سازمان

در محل سالن اجتماعات مؤسسه فرهنگی، ورزشی ایثار (بنیاد شهید) برگزار شد.

این مجمع در ساعت 18 با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز گردید.

در ادامه رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی ضمن گرامی داشت سال نو و تبریک اعیاد شعبانیه و تقدیر و تشکر از  اعضای حاضر در جلسه از تمامی اعضا خواست تا با حضور پر رنگ تر  و مستمر در جلسات مجمع عمومی سازمان استان را محترم بشمارند.

مهندس رمضانی در ادامه گفت: سازمان دارای برنامه های ارزشی بسیاری است و باید از این برنامه ها در جهت استقلال سازمان و تعالی مهندسی استفاه شود و مدیریت برنامه ها نیز باید به این سمت سوق پیدا کند.

وی افزود: امروز نیاز به همدلی و اعتماد داریم تا بتوانیم در راستای استقلال سازمان که نقطه عطفی در جامعه است گامهای مؤثری برداریم و اعتلای مهندسی را در دستور کار قرار دهیم.

در ادامه و پس از انتخاب هیأت رئیسه مجمع و با دستور رئیس مجمع، مدیر مالی سازمان نسبت به ارائه گزارش مالی در خصوص بندهای هزینه کرد سال 98 و بودجه پیشنهادی سال 99 سازمان اقدام نمود و به سؤالات و ابهامات اعضای سازمان نیز پاسخ دادند.

در خاتمه و پس از تأیید گزارش مدیر مالی توسط مهندس رضوانی به عنوان بازرس سازمان، تراز مالی سال 98 و بودجه پیشنهادی سال 99 ، مطابق دستور جلسه مجمع، با اكثريت قاطع به تصویب مجمع عمومي سازمان استان رسيد.

آخرین اخبار