پیام تبریک ریاست سازمان استان بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها – سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی
Main Menu

پیام تبریک ریاست سازمان استان بمناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، در پیامی روز شهرداری ها و دهیاری ها را به تمام تلاشگران این عرصه تبریک گفت و اظهار کرد: بی تردید با تلاش شهرداران و دهیاران سراسر استان می توانیم شاهد رشد, بالندگی و توسعه همه جانبه استان باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، در متن پیام ضمن تبریک این روز آمده است:

نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز “شهرداری و دهیاری” با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری، فرصت مغتنمی است تا از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، قدردانی و تجلیل به عمل آید.

شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته و پویا نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند.

استان خراسان شمالی استانی با ظرفیت ها و توانمندی های بالقوه و بالفعل بسیار است و امروز شهرداری ها و دهیاری ها می توانند با استفاده از  این پتانسیل ها در زمینه صنعتی, کشاورزی و گردشگری موجبات پیشرفت همه جانبه را فراهم آورند.

اینجانب ضمن تبریک این روز  به تمامی مدیران و مجاهدان عرصه مدیریت شهری و روستایی و تقدیر از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش مجموعه شهرداری و دهیاری های استان، علی الخصوص شهردار پویا، جوان و زحمتکش بجنورد، توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه در سایه همدلی و سر لوحه قراردادن اصل خدمت بی منت به مردم از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.


Related News

Comments are Closed