متن پیام تبریک هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

306 بازدید

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

ای تو یزدان ، ای تو گرداننده ی مهر و سپهر برترینش کن برایم این زمان و این زمین

فرا رسیدن نوروز باستانی همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است، آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.

اکنون که به توفیق الهی، فرصت تماشای بهار سال یک هزار و سیصد و نود و نه را داریم، ضمن شکر خالق این فروغ بی بدیل، در پیشگاه پر مهرش، اقرار به بندگی می‌کنیم.

امیدواریم در سال پیش رو به یاری خداوند متعال توفیق انجام خدمات ماندگار در جهت اجرایی شدن قانون و ترویج مقررات ملی ساختمان و حفظ منافع ملی در راستای پایداری محیط زیست را داشته باشیم.

در سال هزار و سیصد و نود و هشت توانستیم در سایه تلاش، همکاری و همراهی شهروندان محترم و به پشتوانه تلاش و مشارکت عظیم مهندسان پرتلاش، موفقیت های نسبی خوبی را در حوزه های مختلف از جمله: نهادینه کردن اجرای قانون، ارتقای فرهنگ عمومی ساخت و ساز، توسعه ارتباطات، توقویت مقوله آموزش، دفاع از حقوق مهندسان و تأمین منافع بهره برداران و توجه به امور رفاهی اعضا، همگام با سایر مجموعه های تخصصی کسب نماییم.

یقین داریم در سال نو نیز با همت و تلاش همه دست اندرکاران حوزه ساخت و ساز، علی الخصوص مهندسان و متخصصان صنعت ساختمان با تأکید بر احترام به حقوق آحاد جامعه با اولویت حفظ منافع ملی در خدمات مهندسی، گامی موثر در جهت آبادانی، حفظ و بهره گیری از سرمایه های طبیعی و خدادادی در راستای اعتلای مهندسی برداریم.

با آرزوی سربلندی و توفیق برای همگان

هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *