پیام تبریک هیأت مدیره سازمان استان به مهندس “خرم”

360 بازدید

جناب آقای مهندس احمد خرم

ریاست محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان

با اهدای نیکوترین تحیات، انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را که از مدیران لایق و دلسوز این مرز و بوم می باشید از سوی ریاست محترم جمهور به عنوان رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

مطمئناٌ برای اینجانب و تمام مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، مایه افتخار است که با رهنمودهای سازنده جنابعالی بتوانیم گام هایی اساسی در راستای ترویج مقررات ملی ساختمان و دست یابی به اهداف عالی نظام مهندسی ساختمان کشور در صنعت ساختمان برداریم.

ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند جناب آقای مهندس رجبی در مدت تصدی مسئولیت ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، رجای واثق داریم مدیریت اثر بخش و توانمند توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جناب عالی در سطوح ملی مدیریتی و حرفه مهندسی، موجبات ارتقاء و اعتلای مهندسی را فراهم خواهد نمود.

هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی ضمن تبریک این انتصاب، آمادگی خود را برای هر گونه همکاری در مسیر اجرای برنامه ها و اهداف سازمان نظام مهندسی ساختمان اعلام و برای جناب عالی و سایر اعضای شورای مرکزی و ارکان سازمان آرزوی توفیق و بهروزی دارند.

رئیس و هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *