دنبال چیزی هستیم که سازنده از تفکر و خلاقیت یک طراح و دقت مهندس ناظر حراست کند و محصولی استاندارد و با کیفیت به مردم تحویل دهد.

138 بازدید

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی گفت: پیرو تاکید قانون بر اجرای مقررات ملی ساختمان و شرح وظایف مندرج در آئین نامه و دستورالعمل ها برای نهادها، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان طی چند ماه اخیر با تمرکز بر حوزه کیفیت اجرا سیاست هایی را در استان دنبال می کند که نتیجه و محصول نهایی همه فعالیت ها و حساسیت ها در حوزه خدمات مهندسان طراحی، نظارت و ساخت در اجرا خلاصه می گردد تا محصولی به نام ساختمان در اختیار بهره بردار قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان،  مهندس رمضانی در جلسه مشترک با مدیران اجرایی و مسئولان دفاتر نمایندگی شهرستان ها اظهار کرد: خوشبختانه با رویکرد توجه به کیفیت ساخت، دنبال آن چیزی هستیم که سازنده از تفکر و خلاقیت یک طراح و دقت مهندس ناظر حراست کند و محصولی استاندارد و با کیفیت به مردم تحویل دهد.
وی با بیان اینکه رعایت اخلاق حرفه ای یکی از مولفه های مهم در ساخت و ساز است، افزود: رعایت اخلاق حرفه ای به عنوان یکی از مهمترین مولفه ها می تواند در نهایت منتج به خدمات بهتر و تولید محصول با کیفیت تر و کمک به شفافیت در نظام مسئولیت شود تا هدف نهایی که تولید محصول استاندارد و با کیفیت به مردم است، محقق شود.
مهندس رمضانی خاطر نشان کرد: بدلایل متعدد در حال حاضر تمرکز ما در حوزه اجرا است زیرا با ساماندهی مجریان زحمات مهندسان طراح، ناظر، سرمایه گذاران، تولیدکنندگان و بهره برداران هدر نمی رود.
وی به برنامه های تعریف شده در سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: تمرکز بر خلاقیت در مهندسی با تاکید بر حوزه معماری، انضباط و شفافیت کار در حوزه مالی، اداری و حرفه ای، تمرکز بر اجرای ساختمان و حقوق بهره بردار و اتمام عملیات ساختمانی ساختمان های در دست احداث نمایندگی ها از اولویت های این سازمان در سال جاری است.
عالی ترین مقام نظارتی بر ساخت و ساز در استان مدیران اجرایی سازمان و دفاتر نمایندگی را نیز به همکاری و دقت بیشتر در اجرای موارد یاد شده دعوت کردند و مدیران نیز مطالب، موارد، ابهامات و مشکلات دفاتر نمایندگی را بیان نمودند و پس از دریافت راهکارها و راهنمایی های لازم، آمادگی کامل خود را برای اجرای صریح قانون اعلام نمودند.


نظرات بسته هستند