درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

164 بازدید

درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان مرحله سراسری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی ساختمان روزهای چهارشنبه ۱۱ و پنجشنبه ۱۲اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار شد.
آئین آفتتاحیه این مسابقات عصر چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره و اساتید و خادمان قرآنی در تهران برگزار شد.
مسابقات از صبح‌ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ با حضور ۵۰ نفر از آقایان در تهران ادامه یافت.
داوری این مرحله از مسابقات را صالح اطهری‌فرد (بخش لحن)، حسین رستمی (بخش صوت)، مهدی عباسی (حسن حفظ و وقف و ابتدا) و بهروز یاریگل (بخش تجوید) برعهده داشتند.
در پايان اين مسابقات در رشته حفظ ۱۵ جزء وحيد غفران نيا از آذربايجان شرقی، محمد آزاد و حميد خليلی از تهران رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.
همچنين در رشته قرائت تحقيق نيز به ترتيب حسين شالچی از تهران رتبه اول، سليم جوهرچی از استان اردبيل رتبه دوم و ابوالفضل شکيبا از خراسان شمالی نفر سوم اين دوره از مسابقات شدند
مجتبی حبیب‌زادگان، دبیر کارگروه برگزاری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی با بیان اینکه این مسابقات در دو رشته قرائت تحقیق و حفظ ۱۵ جزء قرآن کریم برگزار شد، تصریح کرد: از نفرات برتر مسابقات طی مراسم افطاری، روز ۳۰ اردیبهشت‌ماه در محل هتل المپیک، تجلیل خواهد شد.
دبیر کارگروه برگزاری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی بیان کرد: به توفیق الهی این مسابقات که تاکنون به صورت استانی برگزار می‌شد، از سال جاری به صورت کشوری برگزار می‌شود.


نظرات بسته هستند