درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور – سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

111 بار بازدید شد

درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان مرحله سراسری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی ساختمان روزهای چهارشنبه ۱۱ و پنجشنبه ۱۲اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار شد.

آئین آفتتاحیه این مسابقات عصر چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره و اساتید و خادمان قرآنی در تهران برگزار شد.

مسابقات از صبح‌ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ با حضور ۵۰ نفر از آقایان در تهران ادامه یافت.

داوری این مرحله از مسابقات را صالح اطهری‌فرد (بخش لحن)، حسین رستمی (بخش صوت)، مهدی عباسی (حسن حفظ و وقف و ابتدا) و بهروز یاریگل (بخش تجوید) برعهده داشتند.

در پایان این مسابقات در رشته حفظ ۱۵ جزء وحید غفران نیا از آذربایجان شرقی، محمد آزاد و حمید خلیلی از تهران رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در رشته قرائت تحقیق نیز به ترتیب حسین شالچی از تهران رتبه اول، سلیم جوهرچی از استان اردبیل رتبه دوم و ابوالفضل شکیبا از خراسان شمالی نفر سوم این دوره از مسابقات شدند

مجتبی حبیب‌زادگان، دبیر کارگروه برگزاری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی با بیان اینکه این مسابقات در دو رشته قرائت تحقیق و حفظ ۱۵ جزء قرآن کریم برگزار شد، تصریح کرد: از نفرات برتر مسابقات طی مراسم افطاری، روز ۳۰ اردیبهشت‌ماه در محل هتل المپیک، تجلیل خواهد شد.

دبیر کارگروه برگزاری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی بیان کرد: به توفیق الهی این مسابقات که تاکنون به صورت استانی برگزار می‌شد، از سال جاری به صورت کشوری برگزار می‌شود.


اخبار مرتبط

  • برگزاری همزمان همایش / وبینار آشنایی با نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی(استان یزد)
  • بازرسان سازمان نظام مهندسی ساختمان انتخاب شدند.
  • ابلاغ قسمتی از بخشنامه صادره از سوی بانک مرکزی در رابطه با فرار مالیاتی وپولشویی
  • حضور رئیس سازمان استان در مناطق سیل زده شهرستان مانه و سملقان
  • نشست خبری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با خبرنگاران استان با موضوع تبیین برنامه های سال ۹۸ برگزار گردید.
  • دنبال چیزی هستیم که سازنده از تفکر و خلاقیت یک طراح و دقت مهندس ناظر حراست کند و محصولی استاندارد و با کیفیت به مردم تحویل دهد.
  • درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور
  • دیدار اعضای هیات مدیره سازمان با استاندار خراسان شمالی
  • نظرات بسته هستند