درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور – سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

63 بار بازدید شد

درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان مرحله سراسری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی ساختمان روزهای چهارشنبه ۱۱ و پنجشنبه ۱۲اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار شد.

آئین آفتتاحیه این مسابقات عصر چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره و اساتید و خادمان قرآنی در تهران برگزار شد.

مسابقات از صبح‌ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت‌ با حضور ۵۰ نفر از آقایان در تهران ادامه یافت.

داوری این مرحله از مسابقات را صالح اطهری‌فرد (بخش لحن)، حسین رستمی (بخش صوت)، مهدی عباسی (حسن حفظ و وقف و ابتدا) و بهروز یاریگل (بخش تجوید) برعهده داشتند.

در پایان این مسابقات در رشته حفظ ۱۵ جزء وحید غفران نیا از آذربایجان شرقی، محمد آزاد و حمید خلیلی از تهران رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.

همچنین در رشته قرائت تحقیق نیز به ترتیب حسین شالچی از تهران رتبه اول، سلیم جوهرچی از استان اردبیل رتبه دوم و ابوالفضل شکیبا از خراسان شمالی نفر سوم این دوره از مسابقات شدند

مجتبی حبیب‌زادگان، دبیر کارگروه برگزاری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی با بیان اینکه این مسابقات در دو رشته قرائت تحقیق و حفظ ۱۵ جزء قرآن کریم برگزار شد، تصریح کرد: از نفرات برتر مسابقات طی مراسم افطاری، روز ۳۰ اردیبهشت‌ماه در محل هتل المپیک، تجلیل خواهد شد.

دبیر کارگروه برگزاری مسابقات قرآن سازمان نظام مهندسی بیان کرد: به توفیق الهی این مسابقات که تاکنون به صورت استانی برگزار می‌شد، از سال جاری به صورت کشوری برگزار می‌شود.


اخبار مرتبط

  • دنبال چیزی هستیم که سازنده از تفکر و خلاقیت یک طراح و دقت مهندس ناظر حراست کند و محصولی استاندارد و با کیفیت به مردم تحویل دهد.
  • درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور
  • دیدار اعضای هیات مدیره سازمان با استاندار خراسان شمالی
  • بزرگداشت روز معمار در شهرستان اسفراین برگزار گردید.
  • نشست مشترک هیأت مدیره سازمان و معماران شهرستان شیروان برگزار گردید.
  • نشست مشترک سازمان هواشناسی و سازمان نظام مهندسی ساختمان با موضوع اطلاع رسانی وضعیت آب و هوا
  • مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد.
  • بودجه پیشتهادی هیئت مدیره به مجمع عمومی سال۱۳۹۸
  • نظرات بسته هستند