نشست مشترک هم اندیشی هیأت مدیره سازمان با مجریان، سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان برگزار گردید. – سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

نشست مشترک هم اندیشی هیأت مدیره سازمان با مجریان، سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان برگزار گردید.

252 بار بازدید شد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی :

صنعت ساختمان باید به سمت کیفی سازی پیش برود.

نشست مشترک هم اندیشی هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی با مجریان ، سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی ، مهندس رمضانی، رییس سازمان نطام مهندسی ساختمان استان در این نشست که حدوداً ۵ ساعت به طول انجامید با اشاره به اینکه صنعت ساختمان در کشور ما یک صنعت پرطرفدار است ، گفت : مردم استان خراسان شمالی در سال ۱۵۰۰ میلیارد تومان در صنعت ساختمان مشارکت می کنند که دو برابر بودجه عمرانی استان در توسعه استان سهم داریم .

وی اظهار داشت : موفقیت ما در گرو این است که چقدر در موفقیت نسل آینده سهم داشته باشیم زیرا همه ما در قبال نسل آینده مسئول هستیم .

وی افزود : سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان می توانند با هم افزایی و مشارکت یک حرف واحدی را در صنعت ساختمان داشته باشند .

عالی ترین مقام نظارتی بر ساخت و ساز در استان در ادامه گفت :همه باید تلاش کنیم تا صنعت ساختمان را به سمت کیفی سازی پیش ببریم و سایر صنایعی که در مرکز استان شکل گرفته را تنها نگذاریم و از مصالح ، تجهیزات و فراورده های استان حمایت کنیم .

مهندس رمضانی ادامه داد : باید به کسانی که در حوزه کیفی سازی مصالح و تولیدات چه در فضای مجازی و چه حقیقی گام برداشتند کمک کنیم تا روز به روز کیفیت صنعت ساختمان رو به رشد باشد .

وی افزود : اگر کیفیت در صنعت ساختمان فراموش شود نه سرمایه گذار و نه پیمانکار ضرر می کنند ، بلکه نسل آینده ضرر می کند .

وی تصریح کرد : تا زمانی که سیستم های حامل انرژی در صنعت ساختمان مورد توجه قرار نگیرد هزینه های حامل انرژی واقعی نمیشود و متأسفانه سازندگان تمایلی به اجرای مبحث ۱۹ مقررات ملی ندارند .

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی یاد آور شد : ساخت یک جامعه سالم در گرواجرایی شدن ضوابط و مقررات است و مهندسان باید قوانین را به گونه ای که در مجلس مصوب شده ، اجرا کنند.

مهندس رمضانی با تاکید بر اینکه مجریان و فعالان صنعت ساختمان باید نسبت به حقوق خودشان بیشتر آگاهی پیدا کنند و حقوق دیگران را محترم بشمارند ، افزود : اگر مهندسان این دو موضوع را در دستور کار خود قرار دهند مسائل و مشکلات به راحتی حل و فصل می شود.

*این خبر تکمیل می شود*

 

 


اخبار مرتبط

  • دنبال چیزی هستیم که سازنده از تفکر و خلاقیت یک طراح و دقت مهندس ناظر حراست کند و محصولی استاندارد و با کیفیت به مردم تحویل دهد.
  • درخشش مهندس ابوالفضل شکیبا در مسابقات سراسری قرآن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور
  • دیدار اعضای هیات مدیره سازمان با استاندار خراسان شمالی
  • بزرگداشت روز معمار در شهرستان اسفراین برگزار گردید.
  • نشست مشترک هیأت مدیره سازمان و معماران شهرستان شیروان برگزار گردید.
  • نشست مشترک سازمان هواشناسی و سازمان نظام مهندسی ساختمان با موضوع اطلاع رسانی وضعیت آب و هوا
  • مجمع عمومی نوبت دوم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد.
  • بودجه پیشتهادی هیئت مدیره به مجمع عمومی سال۱۳۹۸
  • نظرات بسته هستند