بايد به جامعه مهندسي پيشرفته و مدرن دنيا دست يابيم.

274 بازدید
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان به نقل از روابط عمومی شورای مرکزی، علی اکبر رمضانی دبیر اجلاس بیست و یکم هیات عمومی درباره این اجلاس گفت: اجلاس بیست و یکم شورای مرکزی نظام مهندسی اولین اجلاس در دهه سوم برگزاری این اجلاس‌هاست و دو دهه از عمر آن می گذرد. با توجه به این موضوع باید این‌بار حتما نگاهی به دو دهه برگزاری این اجلاس داشته باشیم و ببینیم چه نقاط ضعف و قوتی داشته‌ایم، به راهبرد و استراتژی مناسبی که در آن هم حقوق شهروندی رعایت شده باشد و هم حقوق جامعه مهندسی کشور، دست پیدا کنیم.
رئیس سازمان نظام مهندسی استان خراسان شمالی با اشاره به پیشرفت‌های چشم گیر صنعت ساخت‌وساز در کشورهای توسعه‌یافته  گفت: بسیار مهم است بتوانیم خود را با جامعه مهندسی پیش‌رفته و مدرن که در سطح دنیا روزبه‌روز در حال پیشرفت و تولید علم است تطبیق داده و حرف‌های جدیدی در حوزه مهندسی ساختمان داشته باشیم. انتظارمان این است که بعد از برگزاری اجلاس بیست و یکم، هم شورای مرکزی و هم مقامات عالی‌رتبه دولتی که در این همایش شرکت دارند نگاه جامعه مهندسی را به سمتی سوق دهند که همگرایی در حوزه مهندسی با تکنولوژی‌های جدید بیشتر شده و شاهد پیشرفت‌های خوب و محسوسی در حیطه مهندسی ساختمان باشیم.
او در پایان اظهار داشت: باید در سرعت، کیفیت، هزینه و هم‌چنین در بحث انرژی، حرف‌های جدیدی در حوزه مهندسی ساختمان داشته باشیم و امیدوارم این اجلاس برای نظام مهندسی کشور پربار بوده و نتایج آن را به زودی و با فاصله کوتاهی پس از اجلاس ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *