ارائه بیش از ۲۴۰ هزار مترمربع خدمات مهندسی رایگان به زلزله زدگان استان

202 بار بازدید شد

رئیس سازمان نظام مهندسی خراسان شمالی در دیدار با معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی بیان کرد:

ارائه بیش از ۲۴۰ هزار مترمربع خدمات مهندسی رایگان به زلزله زدگان استان

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی، مهندس علی اکبر رمضانی در دیداری که به همراه تعدادی از اعضای هیأت مدیره با معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار گردید با بیان این که در سال گذشته اتفاق های خوبی در حوزه نظام مهندسی رخ داد، اظهارکرد: تعاملات موجود منجر به ارائه خدمات مهندسی مناسب به زلزله زده ها شد و بیشترین خدمت از سوی مهندسان به زلزله زده ها ارائه شد و بالغ بر ۲۰۰ هزار مترمربع نقشه در استان به شکل رایگان طراحی و نظارت شد.

وی ادامه داد: ارائه خدمات نظام مهندسی به مردم و شهروندان بدون استفاده از اعتبارات دولتی است و از منابع مالی خود مهندسان با حفظ مسئولیت آن هاست.

وی پشتیبانی مردمی را عاملی برای محکم شدن جایگاه نظام مهندسی قلمداد و اعلام کرد: می توان افکار عمومی را به سمت و سویی برد که مردم با واقعیت های یک سازمان مردم نهاد آشنا شوند و پشتوانه مردمی سازمان تقویت شود و این امر با حمایت از سوی مسئولان محقق می شود.

عالی ترین مقام نظارتی بر ساخت بنا در استان با اشاره به اشتغال زایی سازمان نظام مهندسی بدون ایجاد هیچ هزینه ای برای دولت اشاره و خاطرنشان کرد: این سازمان در دو دهه فعالیت خود بسیاری از وظایف حاکمیتی را انجام می دهد و موجب ارتقاء کیفیت ساخت و ساز نیز شده است.

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی نیز با بیان این که مجموعه مهندسان استان به لحاظ محاسبات، طراحی و رعایت ظرافت های ایمنی در طراحی نقشه ها و ساخت و سازها، کارهای خوبی ارائه می دهند که جای قدردانی دارد، افزود: ارائه کار خوب و ایجاد فضای رقابتی در این حوزه به ارتقای اعتماد عموم جامعه به عملکرد ارائه دهندگان این خدمات منجر می شود.

مهندس«علی نیا» با بیان این که عملکرد این سازمان گامی در راستای ارتقای کیفیت ساخت و سازها است، افزود: مردم باید بیش از پیش به اهمیت بهره مندی از خدمات نظام مهندسی در عرصه ساخت و ساز توجه نشان دهند.

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *