نقش سازمان های غیر دولتی در توسعه پایدار جامعه

294 بار بازدید شد

رئیس نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی در جمع کارکنان سازمان بیان کرد

نقش سازمان های غیر دولتی در توسعه پایدار جامعه

توسعه و رشد سازمان های غیر دولتی دارای اهمیت ویژه ای است بطوری که هر چقدر سازمان های غیر دولتی نقش پررنگ تری داشته باشند جامعه به سمت توسعه پایدار پیش می رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی رئیس سازمان با بیان این مطلب در جمع کارکنان سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: جلسات قدردانی از تلاش و زحمات یکساله پرسنل سازمان، پایان هر سال برگزار می شود اما جلسه امسال متفاوت تر و کاربردی تر از جلسات سال های گذشته برگزار شد.

مهندس “علی اکبر رمضانی” با بیان این که همدلی ها موجب پایداری سازمان می شود، افزود: همه تلاش ما این است که اتفاق های خوشایند در سازمان نظام مهندسی استان شکل بگیرد و این امر مستلزم همدلی و همراهی همه است.

وی با بیان این که استعدادهای خدادادی را باید در راهی صرف کنیم که موجب سعادت ما و جامعه بشود ادامه داد: از همه کسانی که کمک کردند تکریم ارباب رجوع به درستی در سازمان انجام شود قدردانی می کنیم تکریم ارباب رجوع در سازمان نظام مهندسی از جایگاه ویژه ای برخوردار است چرا که افکار عمومی انتظار دارند شیوه برخورد در سازمان های مردم نهاد متفاوت تر از دیگر سازمان ها باشد.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از زحمات پرسنل که موجب شده سازمان ماموریت های خود را به خوبی انجام دهد، اظهارکرد: امیدوارم سال ۹۶ سال خوبی برای همه رقم خورده باشد و سال ۹۷ هم سالی خوش و پر رونق تر از سال گذشته باشد.

 

print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *