admin

 

بسته های کارفرمایی

در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید : ۰۹۱۵۰۹۶۳۴۶۱ – شکفته


پیشگیری از وقوع تخلف انتظامی صدور گواهی استحکام بنا


قابل توجه طراحان محترم

آخرین مهلت ارسال نقشه ها جهت  استفاده از ظرفیت سال ۹۸ با دارا بودن شرایط لازم ، فقط و فقط پایان ساعت اداری مورخ ۹۹/۰۴/۱۹ می باشد. و پس از آن ارائه نقشه با هر شرایطی در ظرفیت سال ۹۹  طراحان درج می گردد.


قابل توجه اعضاء نظام مهندسی ساختمان شهرستان شیروان

قابل توجه اعضاء نظام مهندسی ساختمان شهرستان شیروان نظر به اینکه انتخابات هیات رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان آن شهرستان در مورخه پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ برگزار میگردد بدینوسیله شرایط لازم جهت اخذ رای از همکاران دارای پروانه اشتغال که حوزه فعالیت آنها در آن شهرستان می باشد به اطلاع می رساند. ۱-اعضاء دارای پروانه اشتغال به کار که حوزه فعالیت آنها در سازمان، شهرستان شیروان ثبت شده است مجاز به ارائه رای می باشند. ۲-به همراه داشتن کارت عضویت الزامی است. ۳-نوشتن نام و نام خانوادگی و شماره عضویت به صورتبیشتر بخوانید


در خصوص دفاتر طراحی

تمامی مهندسان طراح حقیقی تا آخر تیر ماه نسبت به تعیین دفتر طراحی خود اقدام نمایند بعد از اتمام این تاریخ ارجاع کار فقط به دفاتر امکان پذیر است ( طبق بند ۵ ماده ۳۳) حتما به دو نکته در مشارکت نامه توجه نمایید  ۱- حتما عنوان مشارکت نامه مدنی در عنوان مشارکت  ذکر شود . ۲-شخص مسئول دفتر در لیست مشارکت نامه مشخص باشد.


آغاز ثبت نام انتخابات هیات رئیسه دفاتر نمایندگی

باتوجه به آغاز ثبت نام انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی شهرستان های شیروان و اسفراین از مورخه ۲۴/۰۳/۱۳۹۹الی ۲۷/۰۳/۱۳۹۹ اعضایی که مایل به ثبت نام می باشند دعوت می شود.


اطلاعیه مهم : درخصوص دوره های اجرا و HSE

مهندسانی که صلاحیت اجرا با پایه ۱ و ۲ دارند در یکی از دوره های ۳ به ۲ یا ۲ به ۱ اجرا شرکت نمایند زیرا پروانه آنها فقط تا پایان آبان اعتبار خواهد داشت و بعد از این تاریخ تمدید و ارتقا در هریک از صلاحیت  ها بدون داشتن دوره های اجرا امکان پذیر نمی باشد. مهندسانی که صلاحیت اجرا خود را در پایه ۳ از مورخ ۹۴/۰۵/۰۱ به بعد گرفته اند و دوره های ورود به حرفه نرفته اند تا پایان آبان در دوره مذکور شرکت نمایند دربیشتر بخوانید


اعلام بازه زمانی ۶ ماهه جهت برگزاری دوره های آموزشی صلاحیت اجرا


لزوم رعایت حدود صلاحیت و ظرفیت مندرج در پروانه اشتغال بکار


برگزاری دوره آموزشی HSE مجازی در دانشگاه تهران